Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Усі новини дня

27 лютого 2017

Валерій Дубіль вітає з початком Великого посту

  • 11:24

У наш будинок прийшов Великий піст. Він вчить нас очищуватися не лише через утримання в їжі, а у першу чергу через покаяння, смирення і молитву. Нехай Господь дарує вам міцне здоров’я, витримку у цей і наступний час.

17 лютого 2017

Валерій Дубіль: українським «реформам» потрібен європейський досвід

  • 17:08

Народний депутат України з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль разом з іншими представниками Міжфракційного об’єднання «За впровадження повного циклу публічної політики» зустрівся з відомим європейським політиком і колишнім президентом Європарламенту Петром Коксом та Головою Представництва ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі Валерій Дубіль розповів про започатковану роботу в напрямку медицини - створення на Чернігівщині робочих груп, до складу яких входять медики, юристи, представники громади, активісти:

«Через поспішне впровадження «реформ заради реформ», недосконалий аналіз стану і можливостей нашої медицини сьогодні, українці скоро можуть відчути на собі всі негативні наслідки такої «роботи».

up-0gSBdue0

Тому я разом зі своєю командою засновую робочі групи на Чернігівщині, щоб на місцях виробити систему, яка зможе змінити ситуацію. Щоб всі громадяни – і ті, що живуть у великих містах, і ті, що живуть у віддалених селах відчули зміни на краще, а не повну ізоляцію від медичних послуг», - сказав нардеп.

Валерій Дубіль виказав готовність стати комунікатором між населенням і владою, щоб налаштувати діалог.

«Міністерство охорони здоров’я повністю переклало відповідальність на громади, які ще тільки створені, в яких ще не налагоджена комунікація. Тому я разом зі своєю командою і запускаємо цей проект.

Під час зустрічі домовилися про наступну співпрацю, і маю надію, що європейський досвід допоможе нам створити ефективний план реформування медицини», - написав він у фейсбуку.

01 лютого 2017

«Батьківщина» вимагає дофінансування закладів освіти та медицини

  • 10:51

З ініціативи місцевих депутатів від «Батьківщини» Луцька та Ковельська міські ради, а також Маневицька районна рада на Волині ухвалили звернення до Верховної Ради та Кабміну з вимогою дофінансувати заклади освіти й медицини.

Валерій Дубіль: Україні необхідна медична реформа, але її потрібно доопрацювати

  • 10:44

Через децентралізацію найбільше страждає освітня і медична галузі. Постанова Кабміну «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» недоопрацьована.

Архів онлайн новин
<< < лют. 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
TOP новини
Середа, 12 грудня 2018
Ефективність системи охорони здоров’я не залежить від рівня ВВП. Про це сьогодні під час візиту на Чернігівщину заявив народний депутат з фракції…
Інтерв’ю