Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Усі новини дня

Валерій Дубіль: "Медреформа" вбиває медицину там, де щільність населення найменша

  • 14:53

За матеріалами фейсбуку Валерія Дубіля.

Разом з колегами вирішили об'їхати країну, щоб з'ясувати ситуацію в медицині в кожній з областей.

Вчора провели виїзну нараду нашого комітету у Херсоні. Ця область дуже схожа на Чернігівську, адже коли Чернігівщина має найменшу щільність населення, Херсонщина є наступною. Тож і виклики тут схожі.

Також через незрозумілий розподіл госпітальних округів доїзд пацієнтів до лікарні, як і у нас, складає до 200 км. Лікарі й медпрацівники із сіл тікають у місто, із міста - за кордон через малі зарплати і велику територію, яку їм потрібно обслуговувати. Через недоліки "реформи" у селі їм працювати не те, що невигідно - грубо кажучи, їм ще потрібно з власної кишені доплачувати за свою роботу. Немає житла і транспорту для сімейних лікарів, на зарплати не вистачає коштів.

Керівництво області і управлінь дуже сподівається, що ці проблеми можна буде вирішити, коли реформа добереться у наступному році і до вторинки. На жаль, навряд чи. Адже, як вже казав, бюджет медицини наступного року аналогічний до минулорічного. Тобто, щоб були нормальні зарплати у лікарів, або половина звільниться, або потрібно запроваджувати обов'язкове медичне страхування. Саме введення останнього допоможе вирішити проблему і на цьому я наголосив під час візиту.

 

Архів онлайн новин
<< < жовт. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
TOP новини
П'ятниця, 06 березня 2020
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua. Ціни на ліки в Україні постійно зростають і стають все більше недоступними для українців.…
Інтерв’ю