Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Юлія Тимошенко: Україна може забезпечити себе газом власного видобутку

  • Вівторок, 07 квітня 2015
Україна цілком спроможна забезпечити потреби бюджетного сектора та житлово-комунального господарства газом власного видобутку
 
Це можливо, якщо держава поверне контроль над газовими родовищами,  якими незаконно досі користується оточення екс-президента Януковича.
 Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила  в ефірі програми «Шустер LIVE» на телеканалі «112 Україна».
 Вона пояснила, що в країні видобувається 19,5 млрд. кубометрів газу, а необхідно – 21,48.
 За словами лідера «Батьківщини», ціна на газ для населення мусить бути втричі нижчою і становити 2355,7 грн., а не запропоновані урядом 7188 грн., навіть з урахуванням  2 млрд кубометрів імпортованого газу, якого бракує.
Слайд-15-11-300x230
 
Тимошенко спростувала тезу очільника НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва про те, що 7 млрд кубометрів газу з видобутих в Україні об’ємів належать «закордонним інвесторам» і продається за ринковими цінами.
«Поки що жоден іноземний  інвестор не видобув жодного мільйона кубометрів газу, вони зараз лише вкладають і думають – чи вкладати, чи не вкладати», – заявила вона.
 Лідер «Батьківщини» також роз’яснила, що 7 млрд кубометрів – це газ, який досі незаконно отримують структури оточення Януковича, тому вона й наполягає на поверненні цих родовищ державі.
 При цьому Тимошенко наголосила, що йдеться про сотні мільйонів доларів.
 «Під час правління Януковича «були розписані серед його оточення самі «солодкі», самі рентабельні та прибуткові газові родовища», –  наголосила вона.
На думку лідера фракції, перше, що «мав зробити цей уряд та Верховна Рада, це повернути вкрадені родовища державі», і тому в неї виникло логічне запитання: «як так може бути, що Янукович поїхав, а вся його братія залишилася і видобуває газ?»
 Тож Тимошенко переконана, що потрібно терміново порушити кримінальні справи проти тих, «хто ці родовища безкоштовно забрав».
 «Сьогодні газ мусить працювати на Україну й працювати за нормальною ціною», – резюмувала голова партії «Батьківщина».
Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонована  також створити слідчу комісію в парламенті, яка проаналізує підвищення тарифів на комунальні послуги,  та висловила готовність її очолити.
 
Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < серп. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Новини інших розділів
Вівторок, 02 липня 2019
На Чернігівщині на виборах знову перемогла «Батьківщина», бо люди бачать реальний неоднорічний результат роботи команди Юлії Тимошенко. Про це 1…
Інтерв’ю