Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

«Батьківщина» вимагає розглянути Держбюджет-2016 вже цього тижня

  • Середа, 25 листопада 2015
  • 2258

Фракція «Батьківщина» вимагає від уряду цього тижня внести на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету та проект змін до податкового законодавства.

Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

Він звернув увагу на грубе порушення термінів розгляду зазначених документів.

«Парламент мав би почати обговорювати бюджет країни ще 15 вересня, а з 1 липня – мав би обговорювати нову податкову систему», – зауважив Соболєв.

Депутат від «Батьківщини» нагадав, що згідно з бюджетним кодексом будь-які зміни в податки на наступний рік вносяться за півроку до початку нового бюджетного року: «Таким чином, ні 1 липня, ні 15 вересня не стали тими датами, коли парламент повинен був почати розглядати найбільш ключові документи для життя країни на наступний 2016 рік.

За його словами, фактично станом на сьогодні країна має лише заяви уряду про те, в якому приблизно форматі існуватиме бюджет та податкова система.

«Податкове законодавство або й надалі міститиме норми, які пригнічуватимуть існування малого та середнього бізнесу та дозволятимуть схеми несплати податків через офшори великому бізнесу, або наш парламент почне розглядати податкову систему, яка дозволить перекрити лазівку для тих, кому сьогодні повертають 100% ПДВ – а це не малий і середній бізнес, а олігархічні групи, які правили країною всі ці роки», – сказав Сергій Соболєв.

Він також наголосив, що парламент врешті-решт повинен проаналізувати, як далі житиме країна за ключовими параметрами свого розвитку, зокрема тарифна політика – «ми далі наполягаємо на ухваленні законопроекту про зниження рентної плати для всіх газовидобувних компаній, що прямо пов’язано зі зниженням тарифів для населення».

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < бер. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Новини інших розділів
Четвер, 28 лютого 2019
Народний депутат України Валерій Дубіль прокоментував так званий виклик на допит у справі щодо «виборчої сітки». «Про те, що мене хтось кудись…
Інтерв’ю