Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Одужання країни вимагає об’єднання зусиль влади і громадськості, – Юлія Тимошенко

  • П'ятниця, 18 березня 2016
  • 1800

Малий та середній бізнес, громадянське суспільство мають запропонувати країні нову аргументовану кадрову політику, а головне – покроковий план виходу України з економічної кризи.

Малий та середній  бізнес, громадянське суспільство мають запропонувати країні нову аргументовану кадрову політику, а головне – покроковий план виходу України з економічної кризи.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила журналістам під час Всеукраїнського форуму бізнесу, який проходить сьогодні у Києві.

«Я очікую, що сьогодні це об’єднання сильних і самодостатніх людей дасть Україні три речі. По-перше, лаконічний і чіткий покроковий план виведення економіки України з прірви, куди її завела вже нова «революційна влада». Друга важлива річ – те, що бізнес запропонує досить аргументовану кадрову політику під час зміни влади, яку ми очікуємо. Тобто кандидатами на посади міністрів мають стати компетентні люди, які ведуть успішний бізнес. Ці кадри створять рівні правила життя і роботи для всіх підприємців. Третє, що я очікую від форуму, – наполегливий ультиматум владі щодо об’єднання зусиль бізнесменів і влади на рівні не тільки одноразових зустрічей, а на рівні системної, щоденної роботи», – заявила політик.

Лідер «Батьківщини» впевнена, що шлях до одужання країни – не кулуарна кадрова політика, а об’єднання зусиль громадянського суспільства та влади.

«Лише системна робота і нова кадрова політика, які будуть йти від громадянського суспільства і підприємців, допоможуть створити шлях до одужання країни», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також розкритикувала відсутність на бізнес-форумі президента, прем’єра, міністрів та лідерів парламентських фракцій, оскільки саме на таких форумах «має формуватися економічна політика держави».

«Я сподіваюсь, що цей бізнес-форум стане дуже потужним стартом впливу громадянського суспільства, бізнесменів та асоціацій на владу всіх рівнів. Вони об’єдналися для того, щоб дати Україні шанс врятуватися. Наш український бізнес, наші підприємці мають безцінний досвід роботи в агресивному середовищі некомпетентної безглуздої влади і вони як ніхто інший сьогодні мають право диктувати чиновникам високого рівня, включаючи президента, уряд і Верховну Раду, як правильно будувати Україну», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < груд. 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Новини інших розділів
П'ятниця, 07 грудня 2018
МОЗ другий рік створює видимість «медреформи», сподіваючись, що люди у неї повірять. Українці ж не розуміють: наче реформа йде, а за медицину вони…
Інтерв’ю