Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

«Батьківщина» не дозволить розпродати сільськогосподарські землі

  • П'ятниця, 21 квітня 2017
  • 1378

«Чи підтримуєте ви продовження існуючої заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення безстроково?» - саме так звучатиме доленосне для країни питання, яке буде винесено на Всеукраїнський референдум, зініційований «Батьківщиною» і асоціацією фермерів та приватних землевласників України.

За таке його формулювання, під час зборів громадян України щодо ініціативи проведення Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі 19 квітня, проголосувало понад 2 тисячі чоловік.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що зараз в Україні йде війна не лише на сході, а і в тилу. Оскільки продаж земель сільськогосподарського призначення загрожує не лише ліквідацією фермерства, втратою прибутків та робочих місць, а і територіальній цілісності держави. 

«У нас в тилу ті ж самі окупанти претендують на 72% нашої території. Саме стільки займає сільськогосподарська земля. Під час війни вони хочуть пустити її з молотка. Наша сільськогосподарська земля – це, як вони кажуть, товар, який більше не виробляється, це те, що дав Господь. І тільки мудрість нашої нації дасть можливість розпорядитися цим статком», - зазначила лідер партії.

Задля проведення референдуму має бути зібрано мінімум три мільйони  підписів громадян України. Проте, Юлія Тимошенко висловила своє сподівання, що їх буде набагато більше. Адже, за словами лідера «Батьківщини», «наше завдання – захистити землю як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна боротьба за землю».

Чернігівщина багата на чорноземи. Народний депутат України, голова Чернігівської обласної парторганізації Валерій Дубіль вважає пріоритетним завданням команди «Батьківщини» захистити сільськогосподарські землі від продажу:

«Ініціативні групи Чернігівщини будуть першими, хто почне збирати підписи за проведення Всеукраїнського референдуму. Разом з командою ми дійдемо до кожного села, врахуємо думку кожного! Земля – не товар!», - написав він у фейсбуку.

apx2823-690x450

Нині держава жодним чином не допомагає фермерам. Скасовано будь-яке  пільгове оподаткування. У країні не має програми доступних кредитів. Юлія Тимошенко зазначила, що держава не спроможна запропонувати ефективну стратегію розвитку фермерства. А це, за її словами, має бути «головною стратегією розвитку нашої держави».

Голова фракції «Батьківщина» у Чернігівській облраді, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Якуб погоджується з позицією партії.

«Фермерство стало не тільки бізнесом, а й стилем життя для нас - фермерів України. Утримання земель та державна підтримка мають бути доступними, в першу чергу, молоді. На сьогодні близько 52 тис. сільгосппідприємств внесені до Державного реєстру. З них, підтримка надається приблизно 700» .

 «Батьківщинівці» вважають необхідним створення фермерських господарств та недопущення передачі земель у власність латифундистів та спекулянтів.

apx4437-690x450

 

У Конституції зазначено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. А тому «Батьківщина» вважає, що ані Президент, ані Уряд не мають право самотужки вирішувати це питання, адже воно стосується всього народу і кожного українця окремо.

Всеукраїнське об’єднання разом з асоціацією фермерів та приватних землевласників України створило ініціативну групу з проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі. Під час зборів її уповноваженим представником обрали голову Асоціації фермерів та приватних землевласників Івана Томича.

За матеріалами ba.org.ua, garmata.tv.

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < серп. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Новини інших розділів
Вівторок, 02 липня 2019
На Чернігівщині на виборах знову перемогла «Батьківщина», бо люди бачать реальний неоднорічний результат роботи команди Юлії Тимошенко. Про це 1…
Інтерв’ю