Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Валерій Дубіль: «Вирок Надії – це вирок сучасній Росії»

  • Середа, 23 березня 2016
  • 1994

Вчора у Донецьку Ростовської області був оголошений вирок народному депутату України (ВО «Батьківщина»), члену ПАРЄ Надії Савченко. Її засудили до 22 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на оголошенні вироку були присутні народні депутати України від фракції «Батьківщина», у тому числі голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«Вирок Надії – це вирок сучасній Росії, її самонищівному курсу, її можновладцям і тим, хто обслуговує їхні апетити. Але це і випробування не тільки для Надії, але і для всіх нас. Для нашої громадянської гідності», – написав у фейсбуку народний депутат від ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«Зараз ми мусимо довести всіма своїми діями: Україна своїх не кидає. За Надією – вся наша команда, вся Батьківщина, наш Лідер, весь український народ. Ми захистимо цю незламну дівчину. Як це роблять всі нормальні країни, у родину яких ми прагнемо вступити. Кожен українець має бути усвідомлений, що його держава та його співвітчизники ніколи не кинуть його у скруті. Надія має вийти на волю найближчими днями», – прокоментував нардеп.

Після того, як суддя Степаненко заявив, що суд визнав Надію Савченко винною, українка почала співати: «Ой, судді, судді ви мої, більше судити не будете».

«Горіла шина, палала» у виконанні Савченко – це бомба! Всі російські журналісти запитують в нас, що вона співала», – зазначив  у Twitter народний депутат Олексій Рябчин.

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < жовт. 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Новини інших розділів
Четвер, 18 жовтня 2018
Рік тому я попереджав про можливе закриття лікарень у результаті медичної “реформи” від влади. Проте МОЗ не зробив нічого, щоб це попередити, і…
Інтерв’ю