Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Активісти виступають проти вирубки лісопарку Кордівка

  • Понеділок, 06 квітня 2015
  • 1042

Чернігів крок за кроком хочуть позбавити легенів і вирубати половину паркової зони

 

Таку думку озвучили активісти, які виступають проти вирубки дерев у районі Кордівки і розбудови на їх місці багатоповерхівок.
 
«Початок у них – 7-8 гектарів лісу, на сьогодні це більш ніж 2 тисячі дерев! – Говорить громадський активіст Валерій Марченко. – При цьому далі все продовжуватиметься за планом, який вони намітили ще у 2007-2008 роках – там вирізається практично половина міського парку».
 
Депутат Чернігівської міської ради В’ячеслав Лебідь також неодноразово наголошував під час прямих ефірів і на сесіях:
 
«Так, місто потрібно розбудовувати, але не за рахунок зелених зон, бо зелені зони – це життя, це – здоров’я людини. Загальноприйняті стандарти – 25 м² зелених насаджень на 1 містянина. У Чернігові – 7 м². Там знаходяться рослини з червоної книги, там унікальний ландшафт».
 
Директор ЗАТ «Архітектурна майстерня комплексного проектування» Сергій Жигінас, який бореться за збереження архітектурних пам’яток Чернігова, занепокоєний цим питанням як ніхто інший. За його словами, в результаті партбудівництва вже було знищено 40 гектарів зелених зон Чернігова. Архітектору боляче дивитись на нові «ґанки, кафе, знищення тротуарів».
 
«Тут хочуть зробити дорогу через Кордівку, для того, щоб розвантажити вулицю Шевченка, - говорить він. – Її дуже просто розвантажити, якщо ми проб’ємо проспект Перемоги – тоді частина транспорту тут пройде, зменшиться його кількість, людям буде зручніше їздити на роботу», - розповів архітектор.
 
Нагадаємо, 3 квітня в Деснянському суді розглядався позов ТОВ «Єврокон-Полісся», в якому забудовник вимагає скасувати рішення Чернігівської міської ради про впровадження мораторію на забудову зони природних ландшафтів лісопарку Кордівка.
 
На перше судове засідання представники позивача ТОВ «Єврокон Полісся» не з’явилися. Суд перенесли на 24 квітня.
 
Активісти запрошують приєднатися до наступного мітингу і сподіваються – «якщо всім народом дмухнути, то буде ураган».
Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < трав. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Новини інших розділів
Четвер, 28 лютого 2019
Народний депутат України Валерій Дубіль прокоментував так званий виклик на допит у справі щодо «виборчої сітки». «Про те, що мене хтось кудись…
Інтерв’ю