Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Опоненти «Батьківщини» розповсюджують фальшиві листи від імені партії стосовно опалювального сезону

  • Понеділок, 26 вересня 2016
  • 2146

У регіонах України та в мережі інтернет розповсюджують фальшиві листи нібито від імені «Батьківщини», в яких пропонується «зривати опалювальний сезон».

Як заявив сьогодні з трибуни Верховної Ради народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, подібні листи є «грубою фальшивкою» і не мають нічого спільного з реальністю.

«Батьківщина» не може пропонувати залишити людей без опалення. Навпаки, ми боремося за те, щоб люди отримували якісні комунальні послуги за справедливими цінами! Ми категорично спростовуємо такі фальшивки, які зараз розповсюджуються, та засуджуємо такі методи боротьби з боку наших опонентів!» – наголосив Івченко.

Депутат пояснив, що політтехнологи деяких політичних сил не мають аргументів щодо послідовної та відповідальної позиції «Батьківщини» у питаннях боротьби за справедливі тарифи та доступні людям ціни на енергоносії.

Саме тому, за його словами, в інформаційному просторі з’являються грубі фальшивки або явно фейкова інформація.

Народний депутат Сергій Євтушок також наголосив з парламентської трибуни: «Ми чітко говоримо, що це спланована акція проти «Батьківщини».

«Автори цього пасквілю не врахували одну річ: більше 100 суб’єктів владних повноважень на виборах до місцевих органів влади таких, як міські голови, секретарі обрані від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», а це значить, що в тих територіальних громадах, де вони обрані, вони несуть повну відповідальність за опалювальний сезон», – пояснив парламентар.

Члени фракції «Батьківщина» у підсумку закликають політичних опонентів «не займатись дурницями, а краще спільно працювати над Державним бюджетом та подоланням тарифної катастрофи».

Опоненти «Батьківщини» розповсюджують фальшиві листи від імені партії стосовно опалювального сезону

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < лют. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Новини інших розділів
Четвер, 17 січня 2019
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua 54 481 людина у минулому році захворіла на кір, бо кілька років тому Міністерство охорони…
Інтерв’ю