Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Олексій Кучеренко визначив недоліки у бюджеті щодо фінансування сфери ЖКГ

  • Четвер, 27 жовтня 2016
  • 2108

Міністр з питань житлово-комунального господарства України в другому уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко разом із чернігівцями обговорив актуальні питання сфери під час форуму, організованого Чернігівською «Батьківщиною».

«Ми весь час чуємо про проблеми енергетиків, вугільної галузі, атомних станцій, теплокомуненерго, нафтогазу. У нас є споживач, ось заради кого мають проводитись реформи. Поки ми не зробимо споживача ключовим елементом цієї реформи, доти нам будуть розповідати байки, а ми будемо відчувати як все стає гірше, гірше і гірше», – сказав Олексій Кучеренко.

Депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Дмитро Іванов зазначив, що більша частина коштів, передбачених на ЖКГ у бюджеті на 2017 рік, виділяються на субсидії, які в реальності не стимулюють українців до економії.

«Якщо субсидію монетизувати і віддавати людям, а не через якісь рахунки, коли вони перераховуються енергокомпаніям, теплокомпаніям, то люди б реально могли заощаджувати. Ця субсидія не спонукає до заощадження, вона тільки все ховає в тінь».

Підбивши підсумки форуму, голова Чернігівської міської парторганізації «Батьківщина» Юрій Власенко зачитав список вимог до влади, які будуть передані президенту, уряду та парламентаріям для врахування інтересів чернігівців на державному рівні.

DSC00008-300x225

«Ми зафіксували всі питання, які обговорили на форумі, і за його результатами підготуємо резолюцію, з якою стукатимемо в усі двері, щоб нас почули», – сказав Юрій Власенко.

Наприкінці зустрічі учасники форуму подякували організаторам за конструктивну роботу та висловили їм свою підтримку.

Нагадаємо, «Батьківщина» провела на Чернігівщині вже близько десяти форумів з обговорення бюджету на 2017 рік із спеціалістами різних галузей.

Під час зустрічей жителі області склали список вимог щодо змін до бюджету, внесення яких депутати від «Батьківщини» домагатимуться від президента, уряду і парламенту.

 
 
Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < лют. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Новини інших розділів
Четвер, 17 січня 2019
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua 54 481 людина у минулому році захворіла на кір, бо кілька років тому Міністерство охорони…
Інтерв’ю