Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Підкупом виборців «американським» рисом для голодуючих дітей займуться правоохоронці

  • П'ятниця, 16 грудня 2016
  • 2898

На Чернігівщині перед виборами в об’єднаних територіальних громадах жителів села Іванівка підкуповували рисом американського виробництва для гуманітарних цілей, зокрема для голодуючих дітей.

Про це засвідчують місцеві жителі.

Люди розповіли, що підкуп продукцією сумнівного виробництва здійснювався від імені Сергія Гаруса, директора КП «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради та водночас кандидата на посаду Іванівського сільського голови.

«Гарус Сергій Іванович розносить вкрадені волонтерські подарунки. Це чистий підкуп виборців. Я можу назвати на суді конкретно прізвище, ім’я та по-батькові людини, яка дала мені цей подарунок. Розумієте, у нас судова система зовсім не працює. Якщо вона не буде працювати, буде у нас маленький майдан в Іванівці. Якщо його виберуть, ми його просто піднімем на вила і все. Нам такий хабарник не потрібен», - розповів кандидат у депутати Іванівської сільської ради від ВО «Батьківщина» Микола Климчук.

 

Найбільше обурення у місцевих жителів  викликав той факт, що пакунки з рисом американського виробництва призначені для гуманітарних цілей. На упаковці англійською мовою так і зазначено, що цей продовольчий продукт виділяється для пожертвування волонтерами з метою накормити голодуючих дітей.

«Мене просто дивує, як він міг потрапити у виборчу кампанію, тобто він прийшов же ж на якусь благодійну організацію, а яким чином благодійна організація почала фінансувати виборчу кампанію, я не розумію. Це до якої треба низості опуститись, щоб спекулювати на цьому. Може вона йшла в АТО, чи переселенцям, чи дітям», - прокоментував кандидат на посаду Іванівського сільського голови безпартійний Михайло Артюх.

 

Дізнавшись про факт підкупу в Іванівці, безпартійний кандидат на посаду Іванівського сільського голови Андрій Кеня подав скарги до дільничних виборчих комісій, стверджуючи, що дії кандидата Сергія Гаруса порушують права суб’єктів виборчого процесу та власне самих виборців.

 

«Після того, як я про це дізнався, я написав скаргу до дільничних виборчих комісій з проханням відреагувати. І я сподіваюсь, що в межах їх повноважень виборчі комісії звернуться чи до правоохоронних органів, чи самі щось вирішать. Тобто, це рішення вже за ними», - зазначив Андрій Кеня.

За рішенням Іванівської сільської виборчої комісії копію скарги направлять для подальшого розгляду справи до Чернігівського районного відділу поліції.

Відповідь від правоохоронних органів сільська виборча комісія має отримати через два дні. Тобто в день самих виборів.

Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Архів новин розділу
<< < квіт. 2021 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Новини інших розділів
П'ятниця, 06 березня 2020
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua. Ціни на ліки в Україні постійно зростають і стають все більше недоступними для українців.…
Інтерв’ю