Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Команда Валерія Дубіля привітала медиків Чернігівщини

  • Понеділок, 18 червня 2018
  • 195

ВО «Батьківщина» надає розвитку медицини особливу увагу. За сприяння народного депутата України Валерія Дубіля в області вже більше 10 років діє програма «Здоров’я нації», мета якої підтримка медицини на Чернігівщині. В день медичного працівника представники команди Юлії Тимошенко побували в кожному куточку області, привітавши медиків з їхнім професійним святом.

«У минулому році держава профінансувала медзаклади тільки на 40%, а українці – аж на 60%. Виходить, прості українці і через податки, і з власного гаманця практично рятують медзаклади від закриття, бо влада не може забезпечити медицину всім необхідним. І доки цього не станеться, ми продовжимо нашу програму "Здоров'я нації". Її започаткували ще 10 років тому, щоб зменшити навантаження на гаманці наших земляків. 40 медзакладів Чернігова, 38 лікарень та диспансерів області, 26 центрів ПСМД, 156 амбулаторій та 662 ФАПи постійно отримують обладнання і медзасоби. А щоб підтримати морально медпрацівників і подякувати їм за нелегку працю, ми вітаємо їх на свята. Це - системна робота, і приклад, як держава, а не благодійники мають дбати про цю надважливу галузь», - розповів народний депутат України Валерій Дубіль

Побутову техніку для комфортної роботи отримали в кожному центрі первинної медико-санітарної допомоги та в усіх амбулаторіях області. Вже незабаром команда Юлії Тимошенко завітає до кожного ФАПу і також не з пустими руками. Медпрацівників Чернігова вітали смачно та красиво - тортами і трояндами.

«Ми тісно співпрацюємо з «Батьківщиною, часто отримуємо необхідне обладнання і взагалі можу сказати, що ми рухаємося пліч-о-пліч з командою Валерія Дубіля », - розповідає Людмила Прог, заступник головного лікаря 4-ї Чернігівської міської лікарні. «Партія дуже позитивно ставиться до медицини, дай Бог, щоб всі так ставилися», - коментує зустріч завідуючий діагностичним відділенням Богдан Шейко. «Завдяки Валерію Олександровичу ми свого часу придбали сучасне обладнання для нашого відділення, яке зараз рятує життя людей. Добре, коли не тільки говорять, а своїми діями реально допомагають», - розповів завідувач нейрохірургічним відділення Обласної лікарні Геннадій Дубина.

Попри святкову атмосферу медики говорили і про свої проблеми. Найбільше їх непокоїть матеріально-технічне забезпечення, міграція кадрів та низька заробітна плата. Хочуть, аби держава повернулася до них та до пацієнтів обличчям.

«Необхідно, щоб влада повністю переглянула відношення до медичних працівників і до галузі в цілому. Є велика необхідність змін», - ділиться думками Віталій Яременко, завідувач неврологічного відділення 1-ї міської лікарні.

У «Батьківщині» знають про проблеми медиків і докладуть усіх зусиль, аби ця професія була не просто благородною справою, а й престижною в усіх розуміннях цього слова. Позиція партії чітка – це зміна підходу до фінансування галузі. Не за залишковим принципом, а виходячи з реальних потреб.

За матеріалами газети "Чернігівські відомості".

Подiлитись посиланням:
Архів новин розділу
<< < лют. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28