Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Валерій Дубіль: Уляна Супрун, від Вашої готовності комунікувати залежать сотні, тисячі і навіть мільйони життів!

  • Субота, 29 вересня 2018
  • 112

Вражений ставленням т.в.о. Міністра Уляни Супрун до простих українців.

Вражений тим, що Ви, пані Уляно, все переводите у політичну площину. Ще у лютому я зареєстрував законопроект, бо Ви підписали недофінансований бюджет, у якому на важкохворих не вистачило грошей. А тепер Ви перекидаєте відповідальність на всіх, тільки не на Міністерство, яке відповідає за життя КОЖНОГО українця!

На робочій групі у бюджетному комітеті чиновники Вашого Міністерства – Ольга Стефанишина (Olga Stefanyshyna) і Pavlo Kovtonyuk – назвали кількість людей, яких ви поставили у чергу – 91. Тоді як минулої неділі черга скоротилась на одного пацієнта, Ви про це не знаєте? Помер 45-літній Володимир Скрипов. Його дружина у вас під МОЗом жила з 20 серпня!! Ви про це дійсно не знали?

Та найбільше я був вражений позицією делегованих Вами на засідання робочої групи чиновників. Не хотів про це писати, та обуренню після Ваших слів немає меж. Ці люди, яких українці найняли на роботу за власні кошти, погрожували, що покинуть робочу групу, якщо їм щось не сподобається. Люди, які годуються з податків українців!

Шановна пані Уляна Супрун! Ще раз офіційно звертаюся до Вас. Досить ігнорувати проблему і відписуватись тільки у фейсбуку. Ми, народні депутати, вимагаємо Вашої присутності на робочій групі вже цього вівторка о 14:00, щоб почути від Вас особисто Ваші пропозиції. Свої ми надали на минулій робочій групі.

Дуже сподіваюсь знайти спільну мову – від Вашої позиції зараз і Вашої готовності комунікувати залежать сотні, тисячі і навіть мільйони життів!!!

За матеріалами uainfo.org.

Подiлитись посиланням:
Архів новин розділу
<< < бер. 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31