Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Валерій Дубіль: ХІV форум вроджених вад серця доказує, що українські лікарі - одні з кращих у світі

  • Вівторок, 01 жовтня 2019
  • 667

За матеріалами фейсбуку Валерія Дубіля.

Відвідав ХІV форум вроджених вад серця, на який запросив мій друг, видатний український лікар, професор, директор центру дитячої кардіології і кардіохірургії Ілля Миколайович Ємець.

Беззаперечно, команда, яку зібрав Ілля Миколайович – одна з кращих не тільки в Україні, але й у світі. І про добре свідчить тематика і рівень сьогоднішнього заходу – регенеративна медицина. Вона рятує життя за допомогою вирощених для пацієнта органів і тканин: наприклад, вирощують клапан для дитячого серця із його ж тканин і він ідеально приживається.

Це – не наукова фантастика, це – сучасність світової медицини і зараз вона стає реальністю в українських медичних центрах. Використанням таких найпередовіших технологій сьогодні ділилися не лише українці, а й гості з Бельгії, Швейцарії, Канади та США.

Моє завдання, як першого заступника голови комітету, і завдання комітету – створити умови для розвитку науки, втілення сучасних технологій, розвивати і створювати нові подібні центри. Потрібно забезпечити фінансування, ввівши обов'язкове медичне страхування, якість медичних послуг, впровадивши сучасну стандартизацію і зняти бар'єри на нові технології через ефективне технічне регулювання, розвинути лікарське самоврядування. І впевнений, якщо різні гілки влади продовжать співпрацювати між собою, дослухатися до медичної, експертної і пацієнтської спільнот, це реально зробити.

Подiлитись посиланням:
Архів новин розділу
<< < лип. 2020 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31