Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Валерій Дубіль: Сотні медиків і пацієнтських організацій сьогодні виказали невдоволення урядовою «медреформою»

  • Середа, 18 жовтня 2017
  • 499

На Національний форум охорони здоровя зїхалися медики і представники пацієнтських організацій з усієї України. Проте депутати парламентського комітету з питань охорони здоровя, в.о. Міністра охорони здоровя Уляна Супрун і багато інших запрошених на захід так і не прийшли, хоча й перебували у Києві.

Про це сьогодні після Національного форуму охорони здоровя, який відбувся у Жовтневому палаці, заявив народний депутат України з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Нардеп наголосив, що це ще раз показує ставлення влади до проблем, які існують у галузі охорони здоров’я і яких може стати ще більше, якщо законопроект №6327 все ж приймуть.

«Законопроект №6327 – це не медична реформа. І те, що він створювався без врахування думки і представників медичної, і пацієнтської спільноти принесло свій результат. Сьогодні на форумі близько 1000 людей виказали своє невдоволення і так званою медичною реформою, і діяльністю МОЗу, і в.о. Міністра охорони здоровя Уляни Супрун», - сказав Валерій Дубіль.

Як розповів «батьківщинівець», медичний форум збирався з однією метою – узгодити вже розроблений план дій з реформування вітчизняної системи охорони здоров’я.

«З медицини валада намагається зробити поле для політичних битв. Але це саме та галузь, у якій за кожним боєм стоять життя мільйонів! Тому ми вирішили винести медицину за поле політики.

Майже рік разом із спеціалістами, медичиними і пацієнтськими організаціями, депутатами з різних фракцій ми працювали над створенням єдиної концепції побудови нової національної системи охорони здоров’я, і сьогодні її узгодили. Бо тільки відкрито і публічно можна реформувати цю галузь без поганих наслідків для мільйонів людей», - переконаний нардеп.

Окрім того, Валерій Дубіль розповів, що вся медична спільнота підтримала альтернативні законопроекти №7065 і №2409а, які розробляла фракція «Батьківщини» спільно із головою комітету з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець, іншими депутатами і залучила при розробці тисячі фахівців галузі:

«Говорив у Раді, і ще раз наголошую – необхідно негайно розглянути законопроект №7065. Це – єдина альтернатива ганебній політиці МОЗу, і цей законопроект – це дійсна реформа, яка зможе залучити нові фінансові джерела у галузь і реформує медицину безболісно», - переконаний нардеп.

За матеріалами ba.org.ua.

Подiлитись посиланням:
Архів новин розділу
<< < груд. 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31