Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Усі новини дня

25 липня 2017

Перша Чернігівська міська лікарня отримала нове медичне обладнання

  • 17:34

У рамках програми «Здоров’я нації», Чернігівська міська лікарня №1 отримала нове медичне обладнання – електрокардіограф для пацієнтів пульмонологічного відділення і холодильник для зберігання медикаментів (гастроентерологічне відділення).

«Потреб у лікарень дуже багато. Наша програма « Здоров'я нації» діє з 2007 року, і з кожним роком шириться. На жаль, за цей час жодних змін у медичній галузі не відбулось, обладнання не оновлюється так, як потрібно, медиків скорочують. А цим має займатися держава, а не меценати! «Батьківщина» і благодійний фонд «Європа» продовжать допомагати медзакладам стільки, скільки у цьому буде потреба. Українці заслуговують на якісне лікування!» – наголосив Валерій Дубіль.

Обладнання та техніку медикам передав виконуючий обов’язки голови Чернігівської «Батьківщини» Дмитро Іванов. Під час зустрічі лікарі розповіли про свої побоювання щодо проведення медичної реформи, у результаті якої можуть відбутися масові скорочення. Дмитро Іванов запевнив, що «Батьківщина» захищатиме права і лікарів, і пацієнтів на всіх рівнях:

 

« На мій погляд, медична галузь має фінансуватися з державного бюджету не за залишковим принципом, а за принципом необхідності - для забезпечення медичних закладів достатньою кількістю обладнання, ліків тощо. Для того, щоб медичні працівники врешті почали отримувати гідну зарплатню.

 

Окрім цього,  можна і необхідно залучати до галузі позабюджетне фінансування. Мають ефективно працювати програми з охорони здоров'я на рівні області та міста. Натомість, поки що ми бачимо неефективний перерозподіл грошових потоків між чиновниками, який чомусь називається «медичною реформою». Все ж, сподіваюся, що в недалекому майбутньому ситуація в країні докорінно зміниться на краще», - сказав Дмитро Іванов.

 Нагадаємо, програму «Здоров’я нації» започаткував у 2007 році народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль. З того часу всі медичні заклади області отримують необхідне медичне обладнання і медикаменти.

За матеріалами ba.org.ua.

Архів новин розділу
<< < лип. 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Новини інших розділів
Четвер, 17 січня 2019
За матеріалами блогу Валерія Дубіля на kievvlast.com.ua 54 481 людина у минулому році захворіла на кір, бо кілька років тому Міністерство охорони…