Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Усі новини дня

28 березня 2017

Понад 500 під'їздів відремонтовано у Чернігові за ініціативи Валерія Дубіля

  • 15:50

За майже 2 роки роботи програми «Твоя квартира починається з під’їзду», ініційованої народним депутатом України Валерієм Дубілем, у обласному центрі відремонтовано понад 500 під’їздів.

До міської парторганізації ВО «Батьківщина» надійшло 1500 заявок на проведення ремонту, у 647 під’їздів вже завезено будівельні матеріали.

«Ми обстежили понад 3000 під’їздів, які не ремонтувалися по 20, 30 і навіть 40 років. Нині через безґлузду політику влади, мешканці просто не в силах навіть купити собі ліки, що вже й говорити про ремонти у під’їздах. Тому програма, яку ми започаткували ще навесні 2015 року, продовжує діяти» , - сказав народний депутат України, голова Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Мешканці вдячні за допомогу і вже ревізують проведений ремонт:

«Пофарбували стіни, побілили стелю, навіть вікна пофарбували, дуже добре. Ми всі задоволені» , - розповіла Галина Паршина,  мешканка будинку по вул. Героїв Чорнобиля, 4-а.

«У нас живуть люди, які не в силах зробити ремонт за власний рахунок. Дуже вдячні Валерію Олександровичу за таку програму, завдяки якій можна привести до ладу під’їзди. Всі жителі нашого будинку дуже вдячні. Під'їзд став чистий, у ньому тепер світліше і набагато приємніше знаходитися, бути у власному будинку в чистоті і порядку» , - сказала Юлія Заворотна, мешканка будинку по вул. Івана Мазепи, 72-а.

У найближчих планах – відремонтувати 3000 під’їздів. Проект реалізується за підтримки благодійного фонду «Європа».

 

20 березня 2017

Мешканці чернігівських гуртожитків відстоювали свої права під Верховною Радою

  • 15:54

Більше сотні мешканців гуртожитків з Чернігова, Києва та Львова вимагали 16 березня під Верховною Радою захисту своїх прав та можливості приватизувати кімнати.

Люди наполягали на повторному ухваленні парламентарями законопроекту 1076, на який в минулому році Президент наклав вето.

«Президент, який прийшов на крові Майдану, став президентом не України, а олігархів, взяв заветував. Ні одного конкретного зауваження, але він взяв заветував, тому що в нього у власності теж є гуртожитки», - розповів мешканець гуртожитку зі Львова Петро Яньо.

Законопроект 1076, зокрема, передбачає створення комісій при місцевих радах з питань приватизації мешканцями кімнат в гуртожитках та надає право прокуратурі визнавати недійсними договори купівлі гуртожитків колишніх державних підприємств приватними особами та структурами.

За словами мешканців гуртожитків, саме ці приватні особи та структури і порушують їхні права.

«Ми рахуємося в гуртожитках рабами. У нас відключають світло. Нас виганяють, у нас непомірні квартплати. Ну просто не дають жити. Не можна прописати дітей», - поділилася мешканка гуртожитку зі Львова Ольга Дячишин.

Попри вимоги людей, Верховна Рада не поставила законопроект на голосування.

 Проте, наступного дня, народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль повідомив, що ухвалення законопроекту 1076 можливе на цьому тижні.

«Я сам особисто вчора зі своєю командою, з Юлією Тимошенко та Олександрою Кужель, підходили до Андрія Парубія, щоб все-таки цей Закон поставили вчора після 17-ї години на голосування, але вони все зробили, щоб його не поставить. Ми будемо робити все, щоб цей Закон перенесли на наступний тиждень, він у нас також сесійний. Цей Закон дає можливість сьогодні не на те, щоб люди відстоювали свої права в судах і бігали по судах і отримували інсульти, інфаркти, а щоб міська влада могла сама вимагати у власників гуртожитків ці гуртожитки, щоб вони їх віддали у комунальне майно. І це дає можливість людям приватизувати ці свої кімнати, які вони заробили, працюючи по 20, по 30 років на цих підприємствах», - повідомив народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Зазначимо, що законопроект 1076 про внесення змін до Закону «Про реалізацію прав мешканців гуртожитків» Верховна Рада намагається прийняти з 2012 року.

За словами експертів, даний законопроект не може запрацювати через лобістські групи у владі, які відстоюють інтереси власників гуртожитків.

За матеріалами val.uagarmata.tv.

 

Сюжет

Архів новин розділу
<< < бер. 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Новини інших розділів
Середа, 12 грудня 2018
Ефективність системи охорони здоров’я не залежить від рівня ВВП. Про це сьогодні під час візиту на Чернігівщину заявив народний депутат з фракції…