Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Усі новини дня

30 травня 2017

801-й майданчик від "Батьківщини" Чернігівщини відкрили у Прилуках

  • 15:07

Короваєм і українською піснею зустріли «батьківщинівців» у Кустівському районі Прилук. У рамках програми, започаткованої Чернігівською «Батьківщиною» ще у далекому 2007 році за ініціативи Валерія Дубіля, тут відкрили ще один дитячий майданчик. За словами Валерія Дубіля, він став 801-м за весь час існування програми «Дитячий майданчик у кожен двір». Раніше ж діткам, що мешкають по вулиці Соборній, щоб погратися, потрібно було йти в центр міста.

«Під час відкриття до нас підійшли хлопці, які попросили облаштувати нове футбольне поле. Ми запропонували: десять підтягувань від команди – і прохання виконаємо. Як справжні чоловіки, вони із завданням впоралися. Тож тепер, разом з Сергієм Коровченком, допоможемо реалізувати їхню ідею», - сказав Валерій Дубіль.

 За матеріалами телеканалу "Прилуки".

11 травня 2017

Чернігівська "Батьківщина" за ініціативи Валерія Дубіля привітала ветеранів

  • 11:13

Традиційно активісти Чернігівської міської парторганізації «Батьківщина» завітали до кожного ветерана, щоб привітати із Днем перемоги над нацизмом.

Голова обласної парторганізації, народний депутат Валерій Дубіль разом з командою як мінімум двічі на рік відвідує героїв Другої світової. Як він розповів у фейсбуку, нажаль з кожним роком все менше і менше стає захисників, які своїми грудьми боронили рідні землі від нацизму:

«… стається так, що героя, якого ми вітали буквально нещодавно, вже немає у живих.

У минулому році дочка одного з них, відкривши двері, сказала: «Його немає вдома. Але він живе тут», і показала на серце.

Герої живуть у пам’яті кожного з нас. На їхньому подвигу у боротьбі з нацизмом виросли онуки і правнуки, і сьогодні так само боронять наші землі від іншого страшного ворога» , - написав він.

18406191 1914779158808006 463387499 o

За словами Валерія Дубіля, є багато одиноких ветеранів, яким потрібна увага. Саме тому народний депутат закликав привітати їх, послухати історії і подякувати за життя. 

За матеріалами garmata.tv, facebook.

 

05 травня 2017

Козелецька ЦРЛ отримала 4 функціональних ліжка

  • 14:18

Немає жодної необхідності закривати лікарні у ході медичної реформи. Про це нещодавно під час поїздки Чернігівщиною заявив народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Через недосконале законодавство Козелецька лікарня залишилась фактично без фінансування, а персонал був під загрозою скорочення. Щоб цього не допустити, Валерій Дубіль направив депутатські звернення до КабМіну і Мозу.

Завдяки цьому Козелецьку ЦРЛ перепрофілюють у притрасову лікарню інтенсивного лікування з відділенням невідкладної допомоги і реанімації. 

«Батьківщина» Чернігівщини, вивчивши нагальні потреби відділення невідкладної допомоги, за ініціативи представника «Батьківщини» по 210 округу Сергія Коровченка та за підтримки народного депутата Валерія Дубіля передала лікарні чотири функціональних ліжка.

 На зустрічі з медичними працівниками Козелецької лікарні Сергій Коровченко зазначив, що команда «Батьківщини» Чернігівщини постійно цікавиться потребами закладів охорони здоров’я області та докладає максимум зусиль для того, аби зробити медичну допомогу більш доступною та якісною для людей.

Як відомо, з 2007 року завдяки ініціативі народного депутата Валерія Дубіля та підтримки благодійного фонду «Європа» у рамках програми “Здоров'я нації” систематичну допомогу від «Батьківщини» Чернігівщини отримують всі медичні заклади області.

Окрім цього, на Чернігівщині вже кілька місяців Валерій Дубіль разом з експертами та медичними працівниками працюють над питанням вдосконалення медичної галузі.

Архів новин розділу
<< < трав. 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Новини інших розділів
Четвер, 28 лютого 2019
Народний депутат України Валерій Дубіль прокоментував так званий виклик на допит у справі щодо «виборчої сітки». «Про те, що мене хтось кудись…