Офіційний сайт народного депутата України Валерія Дубіля

Підтримка проектів

Проекти підтримуються за таких умов:

  • Важливість та вплив проекту на досягнення позитивних суспільних змін у селі чи місті. Яким чином проект може реально покращити економічні, соціальні, культурні, духовні та інші аспекти життя громади конкретного села, селища чи міста. Важливим фактором є кількість людей, яка може відчути цей ефект.
  • Наявність співфінансування проекту від місцевої громади, сільської, міської, обласної рад, інших підприємств чи благодійних фондів та зваженість бюджету проекту. Перевагу матимуть ті проекти, де на вирішення проблеми заплановано об'єднати або вже об'єднані зусилля органів місцевого самоврядування чи місцевих органів виконавчої влади, громадських, благодійних організацій, батьківських комітетів, місцевих підприємців, жителів сіл, селищ та/або малих міст.
  • Залученість громади до реалізації проекту та його позитивний вплив на самоорганізацію жителів села чи міста. Перевагу матимуть ті проекти, в яких жителі села, селища чи міста об'єднуються будь-яким іншим способом крім фінансового до спільного вирішення проблем. Це може бути як безкоштовне виконання певних робіт, так і об'єднання і організації формальні чи неформальні.
  • Належність проекту до напрямку діяльності фонду та відповідність пріоритетам, які будуть оголошені на поточний рік. Проекти, що претендують на фінансування фонду мають відповідати напрямкам діяльності Фонду та тим пріоритетам, що визначені на поточний рік.
Подiлитись посиланням:
Додати коментар

Захисний код
Заявка на волонтерство

Для того, щоб стати волонтером фонду необхідно заповнити заявку і відправити її

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com