Про нас

PokerMatch – молодий український покер-рум, який руйнує міф про те, що приватним компаніям із пострадянських країн нічого протиставити західним.

Основна частина аудиторії нашого покер-руму – українські гравці (понад 80%). Також на сайті багато користувачів Казахстану, Бразилії та країн Східної Європи. Завдяки тому, що покер-рум має спільний пул із покерною мережею, за столами Покерматч можна зустріти гравців із будь-якого куточка світу. Користувачів із РФ не приймають.

Історія

До 2016 року Покерматч називався “Parimatch” і входив до складу iPoker. Після майже шести років незалежної роботи, керівництво бренду ухвалило рішення про повернення в цю мережу. З 15 листопада 2022 року PokerMatch є частиною iPoker – другої у світі за розміром покерної мережі.

Сучасний Покерматч дійсно крутий. На наших гравців чекають до 37,5% фіксованого рейкбеку і до 100% у вигляді випадкових призів, понад сотню столів із Холдему й Омахи, серії з гарантією в кілька мільйонів євро, 14 видів бонусів на перший депозит і регулярні акції.

Окремо варто виділити швидкий і чуйний саппорт, а також швидкість і варіативність введення/виведення. Поповнення і кешаут можна здійснити за допомогою популярних в Україні Privat24, Monobank, Skrill, Neteller і декількох видів криптовалют.

Надійність

На користь довіри до Pokermatch говорить практично бездоганна репутація материнської компанії ПаріМатч, яка 26 років працює в букмекерській сфері. А команда самого руму за весь час його існування активно здійснює діалог зі своїм ком’юніті.

Ми підтримуємо чемпіонати зі спортивного покеру та соціальні проекти, а після ухвалення в Україні закону про легалізацію азартних ігор став одним із перших, хто отримав ліцензію в країні. Перед вступом у мережу iPoker рум пройшов аудит від Playtech.

Єдиний випадок, коли дії Покерматч викликали осуд з боку гравців, — це повне блокування всіх рахунків із Росії та тих, що поповнюються з місцевих платіжок, без можливості виведення коштів протягом року наприкінці лютого 2022 року.

Як працює Pokermatch 

Графік ігор та акцій прив’язаний до Київського часу, а основна валюта рахунку – українська гривня. Сайт працює українською, англійською та російською мовами.

З доступних видів покеру представлені: Texas Hold’em, Omaha, Holdem c короткою колодою (6+). Більшість гравців проводять час за столами в Холдем, але постійно зростає популярність і інших ігор.

Покерне лобі Pokermatch включає розділи: Кеш-ігри, Твістери, Турніри, МТТ, Сіт&Гоу, Мейн Івенти та Фріроли.

Часті запитання

Чи підтримуються покерні трекери Hand2Note, Holdem Manager, PokerTracker і HUD?

Рум прагне зберегти умови гри, рівні для всіх учасників, тому використання будь-яких допоміжних програм заборонено.

Чи є бонуси на перший депозит?

Виберіть будь-який із запропонованих бонусів Покерматч тут.

Чому я не можу зайти на сайт руму?

У гравців бувають проблеми з доступом, використовуйте дзеркало Покер матч

Average rating 5 / 5. Vote count: 10

No votes so far! Be the first to rate this post.